Logópályázat

Kedves Pályázók!

Köszönjük szépen az értékes és színvonalas munkákat! Nagy örömünkre szolgált, hogy ilyen sokan megosztottátok velünk elképzeléseiteket, terveiteket.

Mivel kitoltuk a leadási határidőt, a pályamunkák értékelése is tolódik.

A bíráló bizottság hamarosan meghozza döntését, amiről itt is, a FB oldalunkon is hírt adunk majd, és természeteen a Gyermelyi Forrásban is közzétesszük majd a nyertes pályamunkát. Addig is jó izgulást kívánunk!

Iskolavezetés

Iskolai Logótervező Pályázat

Gyermelyi Általános Iskola, fennállásának 60 éves évfordulója tiszteletére pályázatot hirdet az iskola logójának megtervezésére. A pályázaton részt vehet minden iskolánkba járó tanuló, iskolánk volt tanulói, illetve bármely gyermelyi lakos.

• A pályázatokat digitális vagy rajzolt (azaz papír alapú) formában kell beadni.
  •  A pályázat benyújtási határideje: A határidőt 2020. június 30-ig meghosszabbítottuk!

A pályázat részleteiről, további feltételeiről az alábbi pályázati kiírásból tájékozódhatnak.

Iskolavezetés